SA SUUDAD ROHKEM, KUI SA ARVATA OSKAD!

22.aprill 2023 hommikul saab Tammula järvelt stardi 18. Võhandu Maraton! Seda tunnet, olles järve peal ja oodates stardipauku pole võimalik sõnadega edasi anda. See tunne koosneb ärevusest, ootusest, paljudest küsimustest hinges, tundest et tahaks naerda ja nutta samal ajal, tundest et oled saamas osa millestki nii fantastilisest! Edasi jagub erinevaid emotsioone ja nii vaimseid mõtteid kui ka füüsilisi tundeid tervesse päeva. Ja siis see kauaoodatud finish- sa mõistad, et oled ületanud rohkem, kui eales arvasid! Sa oled sõitnud ühe päevaga läbi terve jõe! Sul on selline positiivsete mõtete kogum, et villid kätel ei oma enam mingit tähelepanu! Sa oled saanud hakkama! 

 

 

 
 

Mida me pakume:

  • Paadirent maratoniks. Jäta meie hooleks, et saad stardis kätte terve ja hooldatud varustuse! Meie valikust leiad Hasle 530 kanuud, kui ka erinevad süstad. Leiame just Sinu võimekusele sobiva paadi. Samuti ootame Sind, kui maratoni lõpetad ja sul pole edasisi muresid paadiga!
  •  Saatemeeskonna teenus. Kui sa arvad, et sul on vaja abi ületõstmistel, või soovid jätta oma asjad turvaliselt kellegile, kes Sind kokkulepitud kohtades ootab, siis pöördu julgelt meie poole!
  • Koolitused. Pakume enne maratoni koolitusi nii algajatele kui ka edasijõudnutele, kes tahavad oma tehnikat lihvida, et parandada oma eelnevate aastate tulemusi. Kui Sa arvad, et Sul pole midagi õppida, siis anname garantii, et suudame Sind üllatada! Ära jäta õppimist maratoni trassile, vaid naudi Võhandut olles teadmiste võrra rikkam! 
  • Samuti kui Sul on küsimusi oma varustuse või üldse maratoni kohta, võid julgelt kirjutada! Kui sa kahtled, et kas minna või mitte, siis minna! Kui Sa kardad, kas saad hakkama, siis kindlasti saad! 

Meie rendivarustusest lähemalt

Rendime Hasle 530 kanuusid

Võhandu maratonile kärestike läbimise ja voolava vee koolitus

Meie koolitaja Lembit on pannud kirja ka oma mõtted Võhandu Maratonidest. 16 korraga stardis on olnud palju erinevaid paate, edukaid sõite, katkestamine, erinevad ilmaolud ja palju muud! 

Edasi Võhandu Maratoni lehele:

Oleme sinu jaoks olemas

Kontakt

Aadress

Kevade tee 6, Aila, Saue

Email

info@kanuujakahvel.ee

Helista meile

+372 55583313

Jälgi meid
Shopping Cart