Hasle 530 Classic

Hasle 530 Classic

Alustava väikefirma esimese paatide ostu juures on alati küsimus millised paadid siis osta. Kas minna kaasa üldise massiga ja osta samasugused paadid nagu “kõigil teistel” või eristuda. Kui Sa oled läbi sõitnud 15 Võhandu maratoni siis ilmselgelt on Su ootused kõrgemad. Sama tahame ka pakkuda oma klientidele. Kõik kes on korra Võhandu maratonil käinud ja lähevad sinna uuesti tahaks üldjuhul oma eelmist tulemust parandada. Siit tekib alati küsimus – kas Teil on pakkuda kergemat – kiiremat paati. Ükskõik kui palju sa trenni tegid – 15 lisakilo 100km kaasas tassida mõjutab ka tulemust. Valisime oma varustusse Norras toodetud pikad ja kerged klassikalised kanuud. Edasimüüja ja meie hea koostööpartner Eestis on Maryak: https://www.maryak.ee/kanuud/kanuu-hasle-530-classic/ 

Arvestasime et  paatide eest makstud kõrgem hind ja eristumine pigem rikastab turgu ja tekitab kliendile valikuvõimalusi. On ju ilmselge et sama kaaluga (36kg) Hasle 530 Classic (530cm pikk) sõidab vähemalt teoreetiliselt kiiremini kui sama kaaluga aga 90cm lühem kanuu. Samuti on raskem sõbrale konkurentsi pakkuda kiiruse suhtes 60cm lühema ja ca 14kg raskema kanuuga. Esikolmiku poole piiludes tuleb muidugi valida juba teisest puust paat. Tripper sul kas on või ei ole – seda matkakorraldajad ei rendi. Jah – lugesid õigesti: Kickthewaves Tripper on tsehhi carbon kanuu maratonide võitmiseks. 

https://www.kickthewaves.com/en/tripper-1

Pikkus 568cm, kõige laiem koht tootja andmetel 84cm ja kaal 15-17kg – sõltuvalt kas maksid ca3500 või   ca4500 raha. Justnimelt – ca1000 raha eest saad 2kg vähem asja. Kuna meil on vaid 6 Hasle 530 Classic kanuud siis neid jagub vaid kiirematele. Ka on pakkuda komplekt carbon aerusid maratoniks. Nende kasutamiseks soovitame sit & switch aerutamistehnika koolitust. Ära ei maksa ka unustada et koolitusel õpitut on vaja praktikas kordi ja kordi enne maratoni harjutada.

 

 

Rendi Hasle 530 Classic

kanuurent

Oleme sinu jaoks olemas

Kontakt

Aadress

Kevade tee 6, Aila, Saue

Email

info@kanuujakahvel.ee

Helista meile

+372 55583313

Jälgi meid
Shopping Cart