Päev looduses

Kas poleks mitte tore tulla loodusesse ja veeta seal üks tore päev? Meie hoolitseme selle eest, et kõik see oleks Sinu jaoks mugav ja ei nõuaks liigset mõtlemist! Alustuseks tuleks valida, kas soov on matkata veel või maal. Veematkade puhul on meie valikus head ja kerged Hasle 530 Classic kanuud. Ise pakume välja matka Vääna jõel, mis on imeilus ürgne jõgi. Me ei lükka Sind pea ees vette, vaid matkale tuleb kaasa meie koolitaja ja matkajuht Lembit Uudsemaa, kellel on hulganisti kogemusi hakkama saamiseks erinevates olukordades ja kes kindlasti juhendab ning jagab õpetusi, et kanuudega liikumine kulgeks mõnusalt. Jalgsimatkade puhul koostab vastavalt grupi võimekust arvestades marsruudi ja tuleb kaasa ning jagab näpunäiteid Trekzone OÜ kogemustega matkajuht Martin Suga. Matka keskel teeme väikse pausi koos kerge einega, mille teele kaasa pakime. Keskmine matka kestvus vastavalt grupile on 3-4 tundi ja jõukohane igaleühele. Matka lõppedes ootab Sind puhkus koos kosutava toidu, lõkke ja kümblustünniga. Võimalik sättida marsruut nii, et saame pakkuda ehtsat sauna ja soovi korral ka majutust. Tule puhka Meiega ja lase Meil hoolitseda selle eest, et kogu päev oleks super!

MAKSUMUS

Hinnaks inimese kohta 80€. Hind kehtib 10-12 koosneva grupi puhul. Vastavalt grupi suurusele saame kujundada ka hinda. Oleme valmis pakkuma matkapäeva ka suuremale grupile, kus on võimalus teha paralleelselt nii jalgsi- kui ka kanuumatk.

Hinnas sisaldub:

  • Organiseerimisega seotud kulud
  • Grupijuhi teenus alates kogunemisest kuni päeva lõpuni
  • Matkavarustuse rent
  • Toitlustus- kerge lõunaeine ja kosutav õhtusöök
  • Kogu vajaliku varustuse transport
  • Kümblustünni rent koos kütmisteenusega

Hinnas ei sisaldu:

  • Transport kohaletulekuks ja lahkumiseks
  • Ööbimine

Vajadusel saame teha lisapakkumise teenustele.

Küsi kindlasti pakkumist ja räägi Meile oma soovidest. Meie teenus on mobiilne ja oleme valmis minema, kuhu hing ihkab. Leiame võimalused korraldada just Sinu ideaalne päev!

Oleme sinu jaoks olemas

Kontakt

Aadress

Kevade tee 6, Aila, Saue

Email

info@kanuujakahvel.ee

Helista meile

+372 55583313

Jälgi meid
Shopping Cart