ESKIMOPÖÖRDE KOOLITUS


Talve hooaeg on sobiv uute oskuste õppimiseks ja enesetäiendamiseks. Kuna siis on vee temperatuur enamasti õppimiseks liialt madal või on veekogud koguni jääs, oleme meie kolinud oma paatidega basseini sooja vette.

Uppi läinud kajaki ümber pööramise meetodi mõtlesid välja Aleuudi jahimehed kes kasutasid kajakke merel jahi pidamiseks. Aastal 1605 taani ekspeditsiooniga kaasa tulnud mõned Inuiti jahimehed võtsid kaasa ka oma kajakid ja tegid Kopenhaageni sadamas aerupaatidega võistlejaile kuningas Christian IV nähes eskimopöörde demonstratsiooni. Tänapäeval on eskimopööre üks enamlevinud enesepääste oskusi aerutajatele kes sõidavad kajakiga kärestikel või tormisel merel. Eskimopöörde oskuse kohta on öeldud: „if you capsize you`re in trouble if you swim you`re in double trouble“ Tõlkes tähendab see: „kui su paat läks ümber, on sul probleem, kui sa ujud, on sul topelt probleem“ Eskimopööre võtab aega sekundi, külma veega kaldale ujumine ja oma paadi kaotamine võib maksta ka elu. Tule ja õpi omale oskus, mis aitab välja tulla ka kõige hapumast olukorrast vaid märgade juustega!

Teeme nii grupi- kui ka individuaalkoolitusi. Individuaalkoolitusel pühendub treener vaid Teile ja on koguaeg kõrval. Grupitreeningute puhul on inimesed paarides ja abistavad üksteist. Treener näitab ette harjutused ja seejärel käib ja korrigeerib tegevusi. Meie treeneriks on Lembit Uudsemaa, kelle koolituskogemus on tänaseks 10+ aastat. Pärast koolitust on võimalik saada ka videoanalüüs koos selgitustega. Koolitusi viime läbi lühikeste playboatidega ja slaalompaatidega, kuna basseinidesse pikemad süstad tavaliselt kitsaste koridoride tõttu ei mahu.

Hinnad alates 35€/tund grupikoolitusel inimese kohta. Hind muutub vastavalt basseini valikule ja hinnakirjale.

Individuaalkoolitus kokkuleppel.

Hinnas sisaldub:

  • Koolitaja tasu
  • Paadi rent

Oleme sinu jaoks olemas

Kontakt

Aadress

Kevade tee 6, Aila, Saue

Email

info@kanuujakahvel.ee

Helista meile

+372 55583313

Jälgi meid
Shopping Cart